“Nine-Dede-Torun” buluşmaları başlıyor

tarafından admin
215 views

 

Ankara Ümitköy’de hizmet veren Özel Önder Bakım Merkezi, 17 Ekim Cumartesi günü “Nine-Dede-Torun Buluşmaları” etkinliğine başlıyor.

ANKARA (üçüncüsayfahaber) – Ankara Ümitköy’de hizmet veren Özel Önder Bakım Merkezi, 17 Ekim Cumartesi günü “Nine-Dede-Torun Buluşmaları” etkinliğine başlıyor.
Özel Önder Bakım Merkezi Kurucusu Mustafa Önder, etkinlikle ilgili olarak şunları söyledi:
UNUTULMAZ ANLAR YAŞAMAK İÇİN…
“Hepimizin hafızasında çocukluğumuzda büyüklerimiz ile geçirdiğimiz güzel anılar vardır. Günümüzde ne yazık ki metropol hayatı, kuşak farkı, pandemi süreci vs. büyüklerimiz ile geçirdiğimiz kaliteli zamanları kısıtlamaktadır. Biz bu özlemi gidermek adına aile büyüklerimiz ile torunları bir araya getirmekle kalmıyor, birlikte güzel, kaliteli, unutamayacakları anlar yaşatacağız. 
HEDEF NESİLLER ARASI KOPUKLUĞU AZALTMAK
Nine ve dedelerimizi torunlarıyla aynı ortamda buluşturarak nesiller arası iletişim kopukluğunu azaltmayı, birlik beraberliği pekiştirmeyi, güzel anılar biriktirmeyi hedefliyoruz. 
Yeşillikle bir arada olmak, ormanda dolaşmak, doğada vakit geçirmek insanlar üzerinde tam bir terapi etkisi yaratmaktadır. Modern çağın çocukları çamur, ot, yeşillik ile maalesef çok büyük yaşlarda tanışıyor. Şehirlerde yaşayan aileler hem kendi hem de çocuklarının doğa ihtiyacını bahçe terapileri ile karşılayabiliyor.
Hafta sonu ne yapsak diye düşünen ve tek aktivite olarak alışveriş merkezlerini gören aileler için müthiş bir alternatif.
17 Ekim 2020 Cumartesi günü etkinliğimizde ninelerimiz, dedelerimiz ve torunlarımızla beraber son güneşli günlerin tadını çıkarıyor, kendimizi bahçemize atıp çiçek dikeceğiz, çim biçeceğiz, ağaç budayıp bahçe sulayacağız.”
RANDEVU ALMAK GEREKİYOR
Ankara’da düzenlenecek bu güzel etkinliğe katılmak isteyenlerin maske takması ve sosyal mesafe kurallarına uyması zorunlu.
Ayrıca katılımcıların 0506 763 92 44 nolu irtibat numarasından randevu almaları gerekiyor.
Etkinlikte ikramlar ve gerekli malzemeler ise Özel Önder Bakım merkezi tarafından karşılanacak.

Yorum Yap

* Bu formu kullanarak, verilerinizin bu web sitesi tarafından saklanmasını ve işlenmesini kabul etmiş olursunuz.

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanır. Bu konuda sorun yaşamadığınızı varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul