Hakkımızda

Türkiye’nin ilk ve tek butik bakım merkezi olarak, 12 kişilik genç, dinamik, deneyimli ve Alzheimer, Demans üzerine özel eğitimler almış olan kadromuz ile, bütün yetkinliklerimizle sizlere ve konuklarımıza yaşatılabilecek en güzel deneyimi sunmayı amaçlıyoruz.
Merkezimizde sınırlı yatılı kontenjanımızın olması sayesinde, alanlarında uzman hasta bakıcılarımız, konuklarımızı daha yakından takip edebiliyor ve birebir iletişimleri daha güçlü olabiliyor.
Konuk yakınlarımız 7/24 ulaşılabilir olan kamera sistemimiz üzerinden konuklarımızı diledikleri gibi takip edebilir, iç ve dış mekan kontrollerini sağlayabilir.
Bizi diğer kurumlardan ayıran en büyük farkımız ise Önder Bakım Merkezi için özel olarak yetiştirilen meyve ve sebzelerin, uzman diyetisyen rehberliğinde her bir konuğumuza uygun diyetlerle, aşçılarımızın ellerinden günlük ve taze olarak hazırlanmasıdır.
Konuklarımızın günlük ve rutin kontrolleri, alanlarında uzman hasta bakıcıları tarafından 7/24 gerçekleştirilmektedir.
Sağlıklı bir yaş alma için düzenli olarak yapılan fiziksel, zihinsel ve sosyal aktiviteler oldukça önemlidir. Merkezimizde sizlere özel olarak hazırladığımız günlük programlarımız ile çeşitli sosyal faaliyetler, zihinsel çalışmalar, el ve motor becerileri geliştirici etkinlikleri bireysel ve grup çalışmaları olarak planlıyoruz. Uzman sporculardan ve çeşitli alanlardaki eğitimcilerimizden gönüllülüğü esas alan bir ekiple isteğe ve ihtiyaca bağlı olarak, günlük fiziksel aktiviteler ve hobi imkanları sağlıyoruz.

Kalitemizden ve profesyonelliğimizden hiçbir ödün vermeden sunduğumuz gündüz bakım hizmetimizde de, konuklarımız var olan tüm imkanlarımızdan yararlanabilmektedir.
Uzman psikolog, sosyal hizmet uzmanı, fizyoterapist, hemşire ve hasta bakım elemanlarından oluşan ailemize dahil edeceğimiz konuklarımıza, profesyonel bir hizmeti, şefkatle ve güvenilirlikle sunmayı amaçlıyoruz.

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanır. Bu konuda sorun yaşamadığınızı varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul