Ekibimiz

Semra TAŞ

kurucu müdür

Semra TAŞ

Gevher Nesibe Sağlık Eğitim Enstitüsü mezunu sağlık eğitimcisi olarak çok sayıda hemşire, laborant yetiştirdi...
Daha Fazlası

FATMA NUR YANIK

SORUMLU MÜDÜR
SOSYAL HİZMET UZMANI

FATMA NUR YANIK

Hacettepe Üniversitesi Sosyal Hizmet lisans bölümünden 2019 yılında mezun oldum.
Daha Fazlası

Seher AHRAZ

Fizyoloji Uzmanı

Seher AHRAZ

Kahramanmaraş doğumlu olup Gaziantepte başladığı ilkokulu, ortaokulu da okuduğu Kahramanmaraşta; lise öğrenimini Kırşehir’de Sağlık Meslek Lisesi hemşirelik bölümünde tamamladı.
Daha Fazlası

Mustafa Önder

Genel Koordinatör

Mustafa Önder
Genel Koordinatör

Ankara G.E.E mezunu, öğretmenlik ve idarecilik yaptı. Gazeteci, yazar ve tv programı yapımcısı...
Daha Fazlası

Şeyma Uzun

Diyetisyen

Şeyma Uzun
Diyetisyen

2011 yılında Etimed Hastenesinde göreve başladım.
Daha Fazlası

Mümin Shabet

Uzman Fizyoterapist

Mümin Shabet
Uzman Fizyoterapist

1988 yılında Gazze'de doğdu.Ortaokul ve liseyi Gazze'de okudu.
Daha Fazlası

Aydın KARADAVUT

Psikolog

Aydın KARADAVUT
Psikolog

Ankara Üniversitesi'nden 1994 yılında mezun olup, Sanatoryum Hastanesi'nde ve Yüksek İhtisas Hastanesi'nde psikolog olarak çalıştım. Etimesgut Devlet Hastanesi'nde Baş Hekim Yardımcısı olarak çalıştım. Özel Isparta Hastanesi'nde yönetici ve psikolog olarak görev yaptım. Özel Etimed Hastanesi'nde yöneticilik yaptım. Şu anda serbest psikolog olarak çalışıyorum.
Daha Fazlası

Şeyma Uzun

Diyetisyen

Şeyma Uzun
Diyetisyen

2011 yılında Etimed Hastenesinde göreve başladım.
Daha Fazlası

Mümin Shabet

Uzman Fizyoterapist

Mümin Shabet
Uzman Fizyoterapist

1988 yılında Gazze'de doğdu.Ortaokul ve liseyi Gazze'de okudu.
Daha Fazlası

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanır. Bu konuda sorun yaşamadığınızı varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul

Semra TAŞ

Gevher Nesibe Sağlık Eğitim Enstitüsü mezunu sağlık eğitimcisi olarak çok sayıda hemşire, laborant yetiştirdi…

“Hastalıklar Bilgisi” kitabının yazarıdır.

8 yıldır evde sağlık hizmeti sunuyor…

Evde yaşlı ve hasta baķımında tecrübesiyle Ankara-Yaşamkent’te hizmet verdi…

Şimdi BAKIM MERKEZİ’nde tüm bilgi ve tecrübesini hastalarına verebilmek için çabalıyor.

Fatma Nur YANIK

Hacettepe Üniversitesi Sosyal Hizmet lisans bölümünden 2019 yılında mezun oldum. 1 sene boyunca Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü Engelli Hizmetleri Şubesi’nde stajımı tamamladım. Tez çalışmamı Suriyeli Mülteci çocuklar ile çalışarak gerçekleştirdim. 1 yıl 2 ay Bilge Hayatlar Sağlık Merkezi’nde Sosyal Hizmet Uzmanı olarak çalıştım. İstanbul Üniversitesi’nde Çocuk Gelişimi bölümü okumaktayım. A2 seviyesinde İngilizce, almanca ve işaret dili bilmekteyim.

Seher AHRAZ

Kahramanmaraş doğumlu olup Gaziantepte başladığı ilkokulu, ortaokulu da okuduğu Kahramanmaraşta; lise öğrenimini Kırşehir’de Sağlık Meslek Lisesi hemşirelik bölümünde tamamladı. Hemşire olarak Kastamonu ve Kahramanmaraş devlet hastanesinde çalıştı. Mesleki beceri ve başarılarından ötürü Hemodiyaliz Merkezi kurmakla görevlendirildi ve Ankara Türkiye Organ nakli e Yanık Tedavi Vakfı Hastanesinde eğitimler aldı. Daha sonra eğitimine ederek Sağlık Bakanlığı Ankara Gevher Nesibe Sağlık Eğitim Enstitüsü Tıbbi İstatistik ve Bilgisayar bölümünde devam etti. Mezuniyet sonrası Kahramanmaraş Sağlık Meslek Lisesi’ne meslek dersleri öğretmeni olarak atandı. Okulun Tıp Fakültesine dönüştürülmesi üzerine Tıbbi Teknolog olarak tayin olduğu İl Sağlık Müdürlüğü ve Devlet Hastanesinde hem istatistik hem de eğitim birimlerinde görev yaptı. 2002 yılında Ankara Mustafa Kemal Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Sağlık Alanı öğretmeni olarak göreve başladı. Bu süreçte arkadaşıyla birlikte sağlık meslek liseleri alanlar ortak dersi olan “Hastalıklar Bilgisi Ders Kitabı”nı yazdı. Kitap Bakanlık tarafından devlet kitabı olarak basıldı ve okutuldu. MEB Ortaöğretim kurumları “Sağlık Bilgisi Ders Kitabı”nın editörlüğünü yaptı. 2006-2012 yıllarında Millî Eğitim Bakanlığında görevlendirildi. Sağlık meslek liselerinin öğretim programlarının yenilenmesi ve geliştirilmesinde; ayrıca sağlıkla ilgili ulusal ve uluslararası projelerin hazırlanmalarında ve yürütülmelerinde uzman, proje/program sorumlusu ve koordinatör olarak görev yaptı, yurtdışı çalışmalarına katılarak birçok eğitim aldı. Bunlardan bazıları Okul afet ve Acil Durun Yönetimi, Avrupada Geriatri Hemşireliği. İstanbul Valiliğince yürütülen “Gönüllü Yeterliliklerinin Belirlenmesi ve Akreditasyon Çalıştayları”nda uzman ve moderatör; AFAD Başkanlığı “Gönüllü Akreditasyonu Prosedürleri Uygulayıcı Eğitimi”nde eğitimci olarak görev yaptı. Anadolu Ajansı destekli proje ile Temel EKG ve İleri Yaşam Desteği Uygulamaları konusunda eğitim hazırladı. İş Sağlığı Güvenliği İş Yeri Hemşireliği eğitimleri aldı. Sınav sonrası ÇSGB Bakanlığı İş Sağlığı Güvenliği İş Yeri Hemşireliği sertifikasına sahip oldu. Mesleki eğitimlerinin yanı sıra kişisel gelişim konularında da eğitimler aldı ve eğitimler verdi.

Malatya İnönü Üniversitesi Sağlık Yüksek Okulu Sağlık Eğitimi alanında lisans, Selçuk Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsü Fizyoloji Anabilim Dalı’nda Tezli Yüksek Lisans eğitimini tamamladı.  

2017 yılında sağlık meslek lisesi sağlık alan öğretmenliğinden emekli olan Seher Ahraz eli ve yaşayan bir çocuğu vardır.

Mustafa Önder
Genel Koordinatör

Ankara G.E.E mezunu, öğretmenlik ve idarecilik yaptı. Gazeteci, yazar ve tv programı yapımcısı…
Uzun yıllar, Hergün, Kurultay, Ortadoğu, Yeniçağ gazetelerinde yazdı. Simdi Türkgün gazetesinde köşe yazarlığı ve Bengü Türk Tv’de program yapımcılığı görevlerini sürdürüyor.
Kurumun tanıtım, reklam ve koordinasyon işlemlerini yürütüyor.

Şeyma Uzun
Diyetisyen

2011 yılında Etimed Hastenesinde göreve başladım. 2013 yılında Etimed Hastanesinden ayrılıp Yaşamkent Med Sağlık Merkezinde polikinlik hastalarının takibi yaptım. 2014 yılında Liv Ankara Hastanesinde görev aldım. 2015 yılında özel Kırıkkale Diyaliz Merkezinde görev yaptım. 2020 yılında Önder Bakım Merkezi’nde diyetisyen olarak çalışmaya başladım.

Mümin Shabet
Uzman Fizyoterapist

1988 yılında Gazze’de doğdu.Ortaokul ve liseyi Gazze’de okudu.2011 yıllarında Al-Azhar Üniversitesi Uygulamalı Tıp Bilimleri Fakültesi’nden mezun oldu.
2012-2017 yılları arasında Al- Shifa Hastanesi’nde Uzm. Fizyoterapist olarak ve Filistin İslamik Üniversitesinde öğretim görevlisi olarak çalıştı.
2017 yılında Yıldırım Beyazıt Ünv. Fizyoterapi ve Rehabilitasyon alanında tezli yüksek lisansını tamamladı.
Arapça,İngilizce, Türkçe olmak üzere üç dil bilmektedir.2015 yılında Filistin’de ve 2019 yılında Ahi Evran Üniversitesi’nde alanında kongrelere katılmıştır. Manuel terapi,
ortopedik ve nörolojik tüm hastalıkların rehabilitasyonu alanlarında eğitim ve uzmanlıkları vardır.Şuan Ahi Evran Üniversitesinde doktora eğitimi devam etmektedir.